Zaszczytne miejsca naszych uczniów w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej

7 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Przeczycach odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej pn.: „Moja Ojczyzna Niepodległa”.

 

 

Konkurs nastawiony był na kształtowanie postaw patriotycznych, doskonalenie kultury żywego słowa oraz poszerzanie znajomości wśród młodych ludzi znajomości twórczości patriotycznej poetów polskich. W konkursie wzięło udział kilkunastu uczestników z różnych szkół podstawowych, przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych. Wszyscy uczestnicy profesjonalnie się zaprezentowali, deklamując wiersze o tematyce patriotycznej.
Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Lotników Polskich w Mierzęcicach zajęli w tym konkursie zaszczytne miejsca. W kategorii klasy III- IV pierwsze miejsce zdobyła Martyna Frączek, zaś w kategorii klasy VII- VIII drugie miejsce uzyskał Oskar Borak.


Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ta strona używa plików cookie do zarządzania uwierzytelnianiem, nawigacją i innymi funkcjami. Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że możemy umieszczać tego rodzaju pliki cookie na Twoim urządzeniu. Chcesz dowiedzieć się więcej: dokumenty GDPR.

Akceptuję politykę tej strony:
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk