Powitaliśmy nowy rok szkolny 2020/21

Po wyjątkowo długiej, jak nigdy dotąd, przerwie nasza szkoła znów powitała uczniów. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny stosując się do zasad reżimu sanitarnego.

Ważnym wydarzeniem dzisiejszego dnia było przyjęcie do szkoły nowych uczniów. Klasę pierwszą pani dyrektor Marta Czapla oraz wychowawczyni Małgorzata Nemś powitały na sali gimnastycznej. Mamy nadzieję, że pierwszoklasistom spodoba się w naszej szkole.
Pozostali uczniowie odbyli krótkie spotkania z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Po raz pierwszy odbiegając od tradycji nie odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca rok szkolny :(

Bieżący rok szkolny będzie różnił się od poprzednich. Ze względu na wyjątkową ostrożność podyktowaną ciągle trwającą pandemią, w szkole nastąpiło kilka zmian, które szczegółowo są opisane w procedurach na stronie szkoły. Działania te będą służyć podniesieniu bezpieczeństwa na terenie szkoły.

Wszystkim naszym uczniom życzymy dużo wytrwałości i zapału na cały rok szkolny. Przejdźcie szybkim krokiem zdobywając cenną wiedzę i doświadczenie zdążając do kolejnych wakacji :)